ugrás a tartalomhoz

Archívum - Nov 11, 2014 - Fórum téma

Feature branches vs. Feature flags?

T.G · 2014. Nov. 11. (K), 08.35
Sziasztok! A Web Konferencián már másodszor hallom, hogy a flipperek milyen jók, és hogy a branch-ek meg nem. De nem értem, hogy ezek miért zárnák ki egymást? Vagy nem pontosan értem, hogy mit mond az előadó, vagy valamelyik fogalmat másként értelmezem, nem tudom.
Valaki fel tudna világosítani, hogy a branch-ek miért gátolnák a flag-eket?
 

Google képkeresési találat beágyazása honlapba

engineer · 2014. Nov. 11. (K), 00.11
Először is elnézést kérek ha nem a megfelelő témában teszem fel a kérdésem, de nem igazán tudom hova is passzol.

Tudja-e valaki, hogyan, illetve meg lehet-e egyáltalán valósítani a következő honlapot:

Egy szöveges input mezőbe egy adott kulcsszó begépelése után, az adott kulcsszóra történt Google képkeresés első helyezettje jelenjen meg a honlapba ágyazva.

Olyan katalógushoz kellene, ahol az adatbázis több-száz rekordból áll, és azok akár napi szinten változnak. Nem tudok lépést tartani vele ha a rekordokhoz passzoló képeket manuálisan akarom mindig frissíteni. Jelenleg egy automatikusan generált link van bent, ami a Google képkeresés találati oldalára irányít, így minden találat megtekinthető. Elegánsabb megoldás lenne ha egyből az oldalba ágyazhatnám a találati lista első képét, így nem kéne elhagyni az oldalamat, ugyanakkor a komplett találati listát sem szeretném a honlapomba ágyazni.

Remélem érthető, és megvalósítható amit szeretnék.
Előre is köszönöm a válaszokat.