ugrás a tartalomhoz

Archívum - Jan 10, 2014 - Fórum téma

FB Comment plugin módosítás

mahoo · 2014. Jan. 10. (P), 16.21
Az lenne a kérdésem, hogy lehet-e olyat csinálni, hogy a alapból ne látszódjon a hozzászólási lehetőség, csak a kommentek listája? Valamint a kommentelési lehetőség pl. csak egy bizonyos GET változó megléte esetén legyen lehetséges (és természetesen FB belépés után).

Nem találtam infót, vagy csak nem jól kerestem a guglival. Esetleg valakinek valami ötlete?
 

Melyik függvények kellenek adatbázisba mentéskor és kiíratáskor?

geforce9600gt · 2014. Jan. 10. (P), 13.24
Sziasztok

Űrlapról adatokat mentek, majd az oldalon kiíratom. Mentéskor milyen függvényeket rakjak az űrlapról jövő változókra? És ugyanez kiíráskor is..?

Real_escape,htmlspecialchars, meg még van egy pár... Mikor melyik kell az a konkrét kérdésem. Köszönöm
 

FCKEditor 4 onChange alkalmazási hiba

cszlak · 2014. Jan. 10. (P), 08.34
Sziasztok

Olyan problémám lenne, hogy a FCKEditor 4 - be szeretnék alkalmazni Onchange funkciót.
Letöltöttem és telepítettem az onchange plugins-t.
De nem tudom működésre bírni.

JS onchange:

function onchanges(){
	editor.on( 'change', function(e) { console.log( e ) });
	}
HTML:

<textarea name="bigtext" class="ckeditor" id="text_title2" onChange="onchanges()"  >  !!!!!  </textarea> 
      
	   <script type="text/javascript">
	CKEDITOR.replace( 'text_title2', {
	language: '<?php echo $langue; ?>',
	width:610,
	height:200,
	toolbarGroups: null,
	toolbar: [
	{ items: [ '-','Bold', 'Italic', 'Underline', 'Subscript', 'Superscript',  'SpecialChar' , 'Link',, 'Undo', 'Redo'] },
	{ items: [ 'Format', 'Font', 'FontSize', 'Source'] },
	{ items: [ 'NumberedList', 'BulletedList', '-', 'Outdent', 'Indent', '-',  'JustifyLeft', 'JustifyCenter', 'JustifyRight', 'JustifyBlock'   ] }
	]
});

</script>
Ezt a sort a plugin-ból szedtem:
editor.on( 'change', function(e) { console.log( e ) });

Ezt írta teszt alatt.

Igazából ha ez nem jön össze akkor nekem az is elég lenne, hogy ha kijelöli az editort, vagy belekattint, azt le tudjam kezelni.