ugrás a tartalomhoz

Archívum - Ápr 6, 2009 - Fórum téma

Mit jelent az, hogy "Web Server: NOYB"?

s_volenszki · 2009. Ápr. 6. (H), 20.15
Sziasztok!

Mit jelent az, hogy "Web Server:NOYB"? Azt már kigugliztam, hogy None Of Your Business de mit jelent ez pontosan (nem kell lefordítani, azt is értem)?
 

Ket kep osszeolvasztasa

zoliky · 2009. Ápr. 6. (H), 20.08
Van egy egszeru oldal: klik ide
Az oldal felso resze egy ismetlodo sav, itt lathato: klik ide

Az ismetlodo "reszre" rateszek egy masik kepet, amelyet pontosan ugy vagtam ki, hogy paszoljon a body haterel ball oldalon. a masik grafika

A problema az, hogy a firefox furcsa modon egy kis elteresel hegeszti ossze a ket kepet (ball oldalon). Ha megnezitek a jelenlegi oldalt 1280x960 felbontasban latszodik bal oldalon, hogy a ket kep nincs rendesen osszeolvasztva!

Szerintem a kepekel semmi gond, megneztem safariban es operaban minden ok! sot photoshopban is osszeraktam oket manualisan es ott sem jelenik elteres.

Mit tudok csinalni ilyen esetben ? Koszonom!
 

Warning: Unknown: Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3

Termes · 2009. Ápr. 6. (H), 09.25
Üdv.

Az alábbi üzenet jelenik meg a főoldal legalján, amikor a gugliból nyitom meg. Frissítés után eltűnik.

Szeretnék segítséget kérni a kiiktatásával kapcsolatban. Most váltottam PHP5-ös szerverre a szolgáltatómnál.

"Warning: Unknown: Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3. Please be advised that the session extension does not consider global variables as a source of data, unless register_globals is enabled. You can disable this functionality and this warning by setting session.bug_compat_42 or session.bug_compat_warn to off, respectively. in Unknown on line 0"

Találtam oldalakat, ahol a php.ini-ben kellene a változókat off-ra állítani, de nekem nincs olyan a gépemen. :D

Ha hülye a kérdés, bocs.

Köszönettel:
T