ugrás a tartalomhoz

Archívum - Aug 25, 2011 - Fórum téma

Ajax csak sajat szerveren fut?!

Inc33 · 2011. Aug. 25. (Cs), 21.30
Irtam egy Ajax programot aminek a lancolt lista keszitese a szerepe.
Egy <select> lista klikkelesere lekeri adatbazisbol egy masik lista adatait, es ennek a lista egyik elemere kattintasaval leker meg egy par adatot, ami egy tablazatban van eltarolva.

Furcsa modon, a wamp szerveremen nagyon szepen fut, de ha feltoltom egy ingyenes szerverre(amely eleg lassu), es kivalasztok a listabol egy elemet, es a megjeleno listabol is egy elemet akkor a tablazat nem jelenik meg :(
Mi okozhatja? A lassu szerver?
 

Böngésző fejléc csökkentése programból

Kérésre törölve 18. · 2011. Aug. 25. (Cs), 16.27
Sziasztok!


Azt olvastam, hogy itt nem támogatjátok, hogy valaki teljes képernyős módba tegye az oldalát.

Én ezt annyival egészíteném ki, hogy ha a címsor megmaradna, az nekem jó lenne, így látják, hogy hol vannak és egy gomb is lenne, ami visszatenné normálra.

Hogy miért akarom ezt?

Mert adott egy oldalam, ami úgy jó, ha elsőre minden látszik, viszont a Firefoxnál alapból szélesebb a fejléc, a Chrome a legkeskenyebb, az IE pedig kifejezetten őrület, annyi sort tesz felülre, menü, kedvencek sáv, stb, hogy teljesen letolja a tartalmamat.

Én kikapcsolom ezeket, de az átlag user biztos nem teszi.

Ezért szeretném, ha csak egy minimális fejléc lenne, ha az oldalamra lépnek.

Megoldható, vagy nem tudok belenyúlni mások böngészőjébe?
 

Licitálos űrlapot szertnék készíteni.

Kitta829 · 2011. Aug. 25. (Cs), 13.50
Licitálós űrlapot szeretnék készíteni. ami abból állna

Kikiáltási ár 1000
licit lépcső 500

Licitálok (Gomb)


nyertes összeg: 1500 de az automatikusan növekedjen 500 almikor rányomnak a licitálás gombra.

A hírlevél féliratkozást megcsinálom az adatbázissal ahova a regisztrált tagok kerülnek.

De a licitálós űrlapot nem tudom megcsinálni. Ha valaki tudna nekem HTML kódot küldeni azt megköszönném. A segítséget előre is köszönöm.