ugrás a tartalomhoz

Archívum - Május 21, 2005 - Fórum téma

Blokkok a honlapomra

juhasztibi · 2005. Május. 21. (Szo), 18.49
Sziasztok!A weboldalamon dolgozom,de megint megakadtam!:)Következö a problémám:Az oldalon van fórum,linkgyűjtemény,szavazás stb..A fórumot és a linkeket úgy akarom megoldani,hogy minden új link és minden új topic látható legyen a főoldalon egy kis ablakban is!
Én a következőképen próbáltam meg megoldani:

<td style="width:224px; height:100%; vertical-align:top; padding:4px;">

		<p class="block" style="text-align:center;">
			{NEWS_HEADLINESTOGGLE}<br />
			<a href="/plug.php?p=archives">Arhívum</a><br />
			{NEWS_SUBMITNEWPOST}
		</p>

		<p class="block">
			<strong>Aktív fórumok :</strong><br />
			&nbsp;<br />
			{PLUGIN_LATESTTOPICS}
		</p>

		<p class="block">
		<strong>Szavazás :</strong><br />
		&nbsp;<br />
		{PLUGIN_LATESTPOLL}
		</p>

		<p class="block">
			<strong>Linkek :</strong><br />
			&nbsp;<br />
			{PLUGIN_LATESTLINKS}
		</p>


	</td>
Ez még nem is gond.Csak az,hogy a saját környezetemben működik,ahogy felteszem a szerverre nem megy.Nincs valami tippetek?!
Köszönöm a segítséget!
 

Linux vs Win

balazsgabi · 2005. Május. 21. (Szo), 09.49
Üdv Mindenkinek!

Azt szeretném megtudni, hogy alapvetően mi a különbség szervereknél az oprendszerek tekintetében. Konkrétabban azt tom, ill. gondolom, hogy (a unix alapúak stabilabbak), viszont a kérdésem az lenne, hogy egy kívülről érkező pl. kérés win alól a unixos szerver felé, ahol tételesen win alatt készített oldalak vannak, valami problémát okoz?
Nemtom érthető-e a kérdésem, de ami a lelkem nyomja az pontosan az, hogy találtam egy tárhelyszolgáltatót, ahol van ilyen is meg olyan is és a unixos lényegesen olcsóbb. Ő viszont azt javasolta, hogy ha win alatt készítek oldalakat, akkor a win-es szervert ajánlja. Csak így szűkszavúan.
Szóval ez érdekelne. Köszönöm előre is a segítséget!
gábor