ugrás a tartalomhoz

Archívum - Nov 21, 2011 - Fórum téma

inetpub - vajon hogy került a gépemre?

H.Z. v2 · 2011. Nov. 21. (H), 23.47
Nem kifejezetten fejlesztési téma, de...
Van egy frissen telepített windows7 home-om és a C: gyökerében találtam egy inetpub könyvtárat. Azt tudom, hogy ez az IIS része lenne, de...
A "Turn Windows Features on or off" alatt az IIS-ből az Application Development Features/.NET Extensibility van valamiért bekapcsolva, valamint a Security/Request filtering.

Az inetpub könyvtár megjelenésének lehet köze a két fenti feature bekapcsolt állapotához? Valahogy zavar, ha olyasmi kerül a gépemre, amiről nem tudom, miért, hogyan... :-(

Esetleg a .net4 (amit valamelyik Dell-es szoftver követelt) hozhatta magával? Google-n nem igazán találtam semmi erre vonatkozó infót.
 

Footer probléma

lost815 · 2011. Nov. 21. (H), 22.27
Üdv,

Egy footer problémám volna, ha esetleg még nem untátok volna meg... :)
Rákerestem már, de olyat sehol nem láttam, ahol olyan divekkel dolgoztak volna, melyeknek top és left értékei lettek volna... lehet, ezért is nem sikerül nekem :(

Adott ugye egy "content" layer top 800px-el és left 50px-el. Ezen belül két egymás mellet álló div. Ez alá szeretnék egy faltól falig érő "footer"-t.
Most valamiért ott fönt van az egekben, de sikerült már egyszer a piros-kék doboz alá rakni, csak ott nem ért végig...

Légyszi, a tudtok, segítsetek!

Ja, és csak egyszerű nyelven, plíz :D

footer