ugrás a tartalomhoz

Archívum - Jan 22, 2011 - Fórum téma

PHP csoportos HTML email kuldes

richie85 · 2011. Jan. 22. (Szo), 18.49
Sziasztok,
Nagy az en gondom! A hajamat tudnam mar tepni, hogy nem jon ossze amit szeretnek, es nem talalom a megoldast sehol, mert csak kezdo hobbi php-s vagyok. Szoval, szeretnek el kuldeni egy klikkre tobb email cimre ugyanazt a html tartalmu email levelet (newsletters).

A mysql megfelelo adattablajabol kiolvasom az email cimeket, amikhez checkboxokat tarsitok: ime:
<?
include("connect.php");
$sql = "SELECT * FROM probalista";
$eredmeny = mysql_query($sql);
?>
<form method=post action="form2.php"> 
<table border='0' cellspacing='0' style='border-collapse: collapse' width='400' >
<?
while ($sor = mysql_fetch_array($eredmeny)) {
?>
<tr> 
<td width="200"><input type=checkbox name=box[] value='<?= $sor["email"]?>'>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<?= $sor["firstname"]?></td> 
<td width="100" align="left">&nbsp;<?= $sor["email"]?></td> 
</tr> 
<?}?>
<td colspan=2 align="left"><input type=submit value=Select></td>
</tr> </table>
</form>
mysql_close($kapcsolat);
?>
ezutan a form2.php-val kiprintelem, a kivalasztott email cimeket:
<?
$box=$_POST['box'];
?>
<table border='0' cellspacing='0' style='border-collapse: collapse' width='400' >

<?
while (list ($key,$val) = @each ($box)) { 

echo '<tr>
<td align="left">' . $val .'</td>
</tr>';

} 
?>
</table>
?>
Innentol kezdve megallt a tudomanyom!! Egyszeruen a mail fuggveny abszolute nem tudja kezelni, kiolvasni, vagy akarmit is csinalni
$val
. Kiprobaltam, hogy sima e-mail cimet irok be a mail fuggvenybe, hogy el megy e a level. Es elment. Kiprobaltam a netrol lemasolt csomo php script-et, mind mukodik, ha 1 db email cimrol van szo.. !! De egyszeruen nem tudom, hogy kuldhetnem el mindenkinek, aki ki lett valasztva?!

Ebben kerem valaki(k) segitseget, mert ki vagyok akadva, hogy ennyire nem akar ez nekem osszejonni!!

A segitseget elore is koszonom! Udv.: Richie
 

Miért nem működik a z-index?

seovili · 2011. Jan. 22. (Szo), 11.00
Sziasztok!

Tudna valaki segíteni nekem? A virágot nem sikerül sehogysem legfelülre hozni. Hogy rálógjon a fehér tartalmi részre, a szövegre, stb...

http://www.fantaziaviragbolt.tk/

Ez egy drupal smink, amiben régiót hoztam létre, meg csináltam egy .overimage class-t is a képhez, de hiába adok bármelyiknek z-index-et, nincs hatása. Miért?