ugrás a tartalomhoz

Archívum - 2002 - Fórum téma

január 10

PostNuke 0.7 - download modul hiba

AndrewBoy · 2002. Jan. 10. (Cs), 19.39
Ave!

Valami gáz lehet, de nem tudom, mi. Aki tud, lécci segítsen! A PostNuke 0.7 Rogue_MaintenanceII van fenn egy szerveren. És az adminnál szépen beállítom a letöltéshez a linkeket, a Fő kategóriák le is jönnek, de ha bele akarok nézni, hogy mi van benne, csak a főoldal jönn vissza, aztán ennyi. Van tippje valakinek, hogy kitippüljek ebből a statisz.. slamasztikából?
 

január 9

PostNuke 0.71 -- jogosultságok

Pal_ur · 2002. Jan. 9. (Sze), 13.09
Üdv,

egy portál kialakításának a közepe felé ;) járok, és belefutottam a jogosultségok kérdéskörébe... Kérem, ha valaki ért hozzá, magyarázza már el, hogyan lehet beállítani ezeket, ha lehet, példával. Odáíig ugyanis megy a dolog, hogy pl. a Menublock::-ban egyes pontokat tudok megjeleníteni vagy letiltani, de cikket, GyIK kérdsét, stb. még nem. :( Szóval a szintaxisa érdekelne ezeknek a dolgoknak... :)

Köszi.
 

január 2

postnuke és postgres

zsozso75 · 2002. Jan. 1. (K), 22.34
Feltelepítettem a postnuke 0.702-es verzióját, de sajnos nem mködik megfelelen postgres7-el. Az Adodb csak SELECT müveleteket hajlandó elfogadni, INSERT vagy UPDATE parancsoknál hibákat küld.
Példa:
Warning: Supplied argument is not a valid PostgreSQL result resource in /var/www/post/pnadodb/adodb-postgres.inc.php on line 92
Ez a leggyakoribb vagy a következö:
Warning: Supplied argument is not a valid PostgreSQL result resource in /var/www/post/pnadodb/adodb-postgres.inc.php on line 85