ugrás a tartalomhoz

Archívum - Feb 2022 - Fórum téma

Dátum
  • Minden
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28

február 27

Teljes képernyőre tett html automatikus frissítése

Djdry · 2022. Feb. 27. (V), 18.35
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, abban, hogy van egy álltalam készített html amit ha java script-tel kiteszek fullscreen módba, az automatikus frissítés után újra csak normál lesz. Tud e valaki nekem egy kódot adni, hogy teljes képernyős maradjon a frissítés után is. A mozilla ha manuálisan F11 el teszem ki, akkor rendesen frissül és teljes képes marad, de ha scripttel, akkor visszavált kicsire. Mindenkinek köszönöm előre is a segítséget!

Jelenleg ez a kód rész:

<meta http-equiv="Refresh" content="10; URL=index3.html"/>

<BODY bgcolor="#FF01DC">


<button id="goFS" onclick="toggleFullScreen()">Teljes kép Be/Ki</button>
<script>
function toggleFullScreen() {
var doc = window.document;
var docEl = doc.documentElement;

var requestFullScreen = docEl.requestFullscreen || docEl.mozRequestFullScreen || docEl.webkitRequestFullScreen || docEl.msRequestFullscreen;
var cancelFullScreen = doc.exitFullscreen || doc.mozCancelFullScreen || doc.webkitExitFullscreen || doc.msExitFullscreen;

if(!doc.fullscreenElement && !doc.mozFullScreenElement && !doc.webkitFullscreenElement && !doc.msFullscreenElement) {
requestFullScreen.call(docEl);
}
else {
cancelFullScreen.call(doc);
}
}
</script>
 

február 21

Mysql alias hivatkozás

simisoma · 2022. Feb. 21. (H), 15.42
Sziasztok,

hogy lehet egy lekérésen belül aliasra hivatkozni?

pl. select mezo,mezo2, mezo*mezo2 as mezo3, mezo3*mezo as..........

és hibára dob hogy as-el nem lehet számolni.

Hogyan is tudnék ezekkel számolni az értékekkel tovább?
 

február 4

Melyik appal lehet tényleg valódi pénzt keresni?

Szoftveresgabi · 2022. Feb. 4. (P), 20.37
Hellotok.
Azt szeretném kérdezni hogy tudtok-e ajánlani valamilyen appot, amivel pénzt tudok vele keresni? Létezik olyan? Vagy mindegyikek csak humbukok?
Minden jót! Üdv.: Szoftveresgabi.
 

(emésztő)veremtúlcsordulás - flame :D

mind1 valami név · 2022. Feb. 4. (P), 15.02
Azért ezt valaki elmagyarázhatná, mert az emberi hülyeséget leszámítva nem találok értelmes magyarázatot a dologra:
Tanulmányozás céljára keresnék olyan webes alkalmazást, ami pythonban íródott, Flask frameworkre épül, használják ma is, aktívan fejlesztik.
Tehát nem teszt, nem tutorial, nem Flask bővítmény.

Ezt ma reggel kiraktam a stackoverflow-ra (jó, én vagyok a hülye, minek mentem oda)

Érzésem szerint ez egy olyan, elég egzakt módon leírt kérdés, amire konkrét válasz adható, ha valaki ismer ilyet, nem is "opinion based", ami arrafelé szokásos kizáró ok (khm...)
Tehát szerintem megfelel ama nyomorult oldal elvárásainak.
Erre válasz helyett jöttek a mínuszolók, okoskodók (mintha egy érdemi válasz is jött volna), majd lezárták a kérdést, az indoklást már nem néztem meg.

Van valakinek ötlete, hogy mégis milyen írott szabályukat sértettem meg? :D
Én nem találtam iyet.

Ui: kicsit teli a hócipőm az agyatlan cenzorokkal a neten... Miattuk hagytam ott eddig minden oldalt, csak sokáig azt hittem, ez magyar betegség, de látom, máshol sem magasabb a színvonal... :D
 

február 2