ugrás a tartalomhoz

Archívum - Ápr 8, 2020 - Fórum téma

Dátum
  • Minden
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

snbforums...

mind1 valami név · 2020. Ápr. 8. (Sze), 12.33
Na most fogtam padlót ezektől is...
Én nem tudom, ha valaki admin/moderátori jogot kap egy oldalon, annak (tisztelet a kivételnek) feltétlenül egy arrogáns, bunkó parasztnak kell lennie?
Prohardver, index, prog.hu már sokszor kiverték a biztosítékot nálam e téren, ja meg, a stackexchange is, most meg az snbforums.
Évek óta szórakoztat egy kib...tt captcha oldallal, mellette magyarázatként, hogy biztosan vírusos a gépem, cseréljek IP-t, eltűnik. Hát nem. Sem a digi-s címeimről, sem a vodás mobilnetről (utóbbiról csak párszor próbáltam).
Tegnap megkérdeztem a fórumukon, hogy ki az illetékes, kit kell megkérni, hogy vegyék már le az országot a blacklistről, mert egyébként is zavaró, de az új captcha különösen irritálóan szar. És minden egyes oldal megnyitásnál beb@ssza a képembe.

Na, erre ma megjelent illetékes elvtárs és annyit válaszolt, hogy ő az illetékes és ez így marad, majd zárta is a topic-ot, nehogy visszakérdezzek. :DD
Azért nem kicsit bunkók... Mert azt még elfogadom, hogy adott IP címet, ahonnan támadást észlelnek, x időre hidegre teszik ilyen formában, de hogy fixen és a jelek szerint az egész országot... Hát nem tudom, eljut-e az illetőhöz, megírtam neki privátban, hogy herr Hitler büszke lenne a munkásságára :D


ui: bocs, de olyan kihalt ez az oldal, hogy talán nem zavarnak sokakat az ilyen posztok. :)