ugrás a tartalomhoz

Archívum - Feb 16, 2016 - Fórum téma

Yadda-t használja valaki?

inf · 2016. Feb. 16. (K), 20.09
Yadda-t használja valaki? Érdekelne miben nyújt többet cucumberjs-nél. Nagyjából elmondták már fórumban, de napi tapasztalatok érdekelnének. Láttam ezen kívül, hogy vannak mocha és jasmine pluginek hozzá, de a jasmine példában azt láttam, hogy az assert lib-et használják a jasmine saját expect függvénye helyett, ami nekem fura. Akkor minek plugint írni jasmine-hez, ha egyáltalán nem is használják?
 

Mentés felhőbe?

Há.Zé. · 2016. Feb. 16. (K), 17.40
A logjaimat szeretném valahol felhőben tárolni.
Ingyenes szolgáltatás kellene, ahová szabványos linuxos eszközökkel is fel lehet tölteni a fájlokat (wput, rsync stb.).
Elméletileg a google drive-hoz van ilyen eszköz, de a két, használatban lévő fiókomat nem akarom erre beáldozni, új fiókot regisztrálni meg csak mobilszám ellenében hajlandó újabban, azt meg nem akarom megadni. (érdekes, két-három éve még gond nélkül tudtam új fiókot gyártani anélkül, hogy erőszakoskodott volna)
Onedrive-hoz nincs linuxos eszköz (ami van, az számomra nem megbízható forrásból származik -> tákolmánynak tűnik)
Amit meg ezeken túl találtam... a listák alapján ingyenes, de max. 30-60 napos próbaidő van, valóban ingyenes szolgáltatást nem találtam többet...

Van valami ötletetek, hogy merre keresgéljek?

update: mégis sikerült a gmailre mobil nélkül regisztrálni. :)
update2: viszont a linuxos "kliens" (grive a neve) nem egészen azt tudja, amit én szerettem volna. :(
update3: sőt... egyáltalán nem működik. Legalábbis az, ami a debian-ban van. Olyan API-t használna, amit a google megszüntetett.