ugrás a tartalomhoz

Archívum - 2001 - Fórum téma

október 8

PHP-Nuke 5.2, nemtok bejelentkezni juzerkent, miert?

paal · 2001. Okt. 8. (H), 08.12
Amiota upgradeltem a rendszert nem tudok regisztralt juzerkent bejelentkezni. Adminkent semmi gond, az megy rendesen de hiaba regisztralok juzert (akar adminkent akar vendegkent) mindig azt mondja, hogy sikertelen a bejelentkezes. Hogyan lehetne kideriteni, hogy mi baja? Nincs valami debug modja?
Tnx, Pali
 

október 7

Több fájl egymásutáni megnyitása

Anonymous · 2001. Okt. 7. (V), 16.40
Tehát:
írtam egy egyszerű php scriptet, ami kiolvas egy txt fájlból soronként url-eket, majd az lenne a feladata, hogy ezeket a fájlokat megnyissa, kiolvassa belőlük a szöveget, majd bezárja.
Ha txt fájlban csak 1 sor van, remekül működik a progi, viszont ha több fájlt kellene megnyitnia, akkor berezel :)

Segítsetek! :o

Ja, még annyit, hogy az egész művelet egy ciklus tulajdonképpen, ami elakad...

Ha gondoljátok mellékelem a kódot is...
 

október 4

Fájl letoltes

lrobert · 2001. Okt. 4. (Cs), 16.44
Hogyan tudom azt megcsinalni, hogy a felhasznalo ne lassa, hogy honnan tolti le a
fajlt a weblaprol ?
Plíííz help ! :t :t
 

október 3

phpinfo hiba

Benjamin · 2001. Okt. 3. (Sze), 21.47
Hi!

Bal oldalt (PHPNuke.org hirek) a link miatt szetnyomja az egesz oldalt! van erre egy szoveg darabolom... ugy hogy megmarad a link is kell ? :) ( a forum is hamarosan elindul, marmint a fejlesztese ;)
bye, Benjamin
Benjamin.HU

[Szerkesztve: 2001/11/19 Feladó: Robi]

[Szerkesztve: 2001/11/19 Feladó: Robi]
 

szeptember 25

Új fájl?

Anonymous · 2001. Szep. 25. (K), 16.57
Tudtok valami olyan ingyenes tárhely szolgáltatót ahol lehet a touch() paranccsal fájl létrehozni?
 

a fórum ára

kry · 2001. Szep. 25. (K), 09.53
Helló!

Mennyibe kerül egy fórumrendszer?
Mindenféle szolgáltatással, session, felhasználók, moderáció, topikok (fonetikusan!), magánüzenetek, minden.

Kry
 

szeptember 24

Nuke 5.2-nél cikk beküldése képpel, hogyan?

paal · 2001. Szep. 24. (H), 16.17
Az admin felületénél van egy olyan, hogy Upload Image:.... Browse
<BR>De a beírt cikknél mégsem jelenik meg ez a kép sőt szemlátomást nem is tölti fel az image-et (vagy csak gyors a NETem? :)
<BR>A Beállításoknál sem találtam semmi erre utalót.
&lt;BR&gt;Tnx, Pali<font size=1>[ Hozzászólás szerkesztve: paal a 2001-09-24 16:19 ]</font>
 

szeptember 17

Minden nap nálad kezdek

Anonymous · 2001. Szep. 17. (H), 14.54
Gratulálok az oldalhoz, különösen ahhoz az áldozatvállaláshoz, amivel a honlapot fejleszted. Áldozat annyiban, hogy mindenféle anyagi haszon reménye nélkül dolgozol, sehol egy banner, reklám és ilyenek. A web aranykorát idézik az itteni állapotok. Nyilván (és sajnos) nem lesz ez sokáig így. :)
 

szeptember 10

Időbeállítás

ATamas · 2001. Szep. 10. (H), 21.43
Hmmm.. a PostNuke 0.63 installjánál belefutottam az időbeállítás gondjába.
Egyelőre nem hajlandó tudomásul venni, hogy alaphelyzetben a magyar idő szerint működjön, hanem a tengeren túli szerver helyi idejét adja meg.
Van valakinek tippje a megoldásra?
 

augusztus 24

alapok

Anonymous · 2001. Aug. 24. (P), 10.56
Hali alapkérdés:
&lt;html&gt;
&lt;head&gt;
&lt;title&gt;Példa&lt;/title&gt;
&lt;/head&gt;
&lt;body &gt;
itt jonne valami
&lt;?php
echo 'Kész';
?&gt;
itt meg a vége van
&lt;/body&gt;
&lt;/html&gt;
ennek a kimenete: itt jonne valami itt meg a vége van.
Miért nem kerül közéjük a Kész kiirás???
pappgy##kukac##fogaz.hu