ugrás a tartalomhoz

Archívum - Júl 2001 - Fórum téma

Dátum
Típus

július 22

www.f2s.com

voroskoi · 2001. Júl. 22. (V), 19.10
Szerintem kéne egy fórum a f2s.com-nak is, mert szerintem sokan használják az e-mail küldés miatt. Nekem is lenne egy kérdésem, de most nem tudom feltenni. >:(
 

július 20

Nincs e-mail

Anonymous · 2001. Júl. 20. (P), 21.58
Azt nem szeretem a Freeweb-ben, hogy nem lehet e-mail-t küldeni PHP-ból, és ez sokat elvesz az értékéből. :o
 

július 18

php4.0.6 .deb csomag?

einstand · 2001. Júl. 18. (Sze), 20.54
Honnan lehet letölteni php4.0.6 deb-et.
a php.net mintha nem foglalkozna ilyesmivel,
a debian.com dzsumbujában meg nem találtam semmi ilyet.
Vagy csak a fordítás a járható út
m.
 

php telepítés linux alá

voroskoi · 2001. Júl. 18. (Sze), 00.10
SuSE 7.1 alatt miután feltettem a php4.0.5-öt az apache failed üzenettel áll le, ha el akarom indítani. Elküldené valaki az apache.conf-ját hátha abból okulnék? Esetleg más segítséget is szívesen vennék! Előre is kösz! Sürgető lenne, mert így nem tudok dolgozni. >:(
 

július 17

észrevételeitek a host.sk-val kapcs.?

akidur · 2001. Júl. 17. (K), 01.03
Valakinek van tapasztalata a host.sk-val kapcsolatban? Probaltam felmasolni file-okat, de annyira lassú, hogy nagyon :( (f2s.com is jobban megy). A db.host.sk viszont türhetőbb volt!
 

július 16

PHP-Nuke 5.0 mainfile.php

paal · 2001. Júl. 16. (H), 14.06
Hi!

Hogyan lehet olyan modult készíteni ami a főoldalon is megjelenik? Én konkrétan a My_Gallery-re gondolok aminek van egy kód részlete amit a readme szerint a main oldalba kell beilleszteni és akkor egy bélyeg-képet rak ki random az index.php lefutásakor. Azt gondoltam, hogy a BLOKKOK-nál csinálok egy FELHASZNÁLÓI BLOKKot amibe berakom a php kódot de frankón a kódot ömleszti a modulban. >:(

Tnx, Pali
 

A phpinfóról

Anonymous · 2001. Júl. 16. (H), 01.20
Huh. Hadd írjam én az első üzenetet... :)))
Szóval mindenki welcome, és mivel sokan várták a fórumokat, remélem, sokan és sokat is használjátok majd! Azaz nem dolgoztam hiába annyit... :)))
Jó szórakozást!
Robi :D