Archívum - 139437
december 5
Your Christmas shopping troubles are over: more than 40 Java Markup Language Editors
Összesen több mint 40 böngésző, HTML és XML szerkesztő valamint UML modellező Javában
■ PHP, feliratkozás/leiratkozás form
Sziasztok,
Ismételten egy kicsit nagy fába vágtam a fejszémet. A lenti szkriptet (levelezési lista űrlap része) amikor betöltöm a böngészőbe akkor a következő hibaüzenetet kapom: Parse error: parse error in H:\www\levellista\mysql\levellista.php on line 21
namost a szkript 21. sora pont egy megjegyzés. ***
Remélem több szem többet lát.
Ismételten egy kicsit nagy fába vágtam a fejszémet. A lenti szkriptet (levelezési lista űrlap része) amikor betöltöm a böngészőbe akkor a következő hibaüzenetet kapom: Parse error: parse error in H:\www\levellista\mysql\levellista.php on line 21
namost a szkript 21. sora pont egy megjegyzés. ***
Remélem több szem többet lát.
NVU-val helyi projekt szerkesztése
Probalgattam parszor mar, de nem tetszik, vagyis, nem minden tetszik.
Nade: lehet vele olyat, h. _local_ project szerkesztese? Nem ftp, hanem local.
A /web konyvtarban van a teljes web. Ezt akarom szerkeszteni, ami a sajat gepemen a http://vala.hol/web alatt jelenik meg. Nincs ftp, csak a local konyvtar. Hogy lehet benn ilyet?
thx!
■ Nade: lehet vele olyat, h. _local_ project szerkesztese? Nem ftp, hanem local.
A /web konyvtarban van a teljes web. Ezt akarom szerkeszteni, ami a sajat gepemen a http://vala.hol/web alatt jelenik meg. Nincs ftp, csak a local konyvtar. Hogy lehet benn ilyet?
thx!
Subversion és TortoiseSVN
Sziasztok!
Lenne egy problémám. A Subversiont feltelepítettem, majd hozzáadtam a c:\inetpub\wwwroot\svn könyvtárt. Fut is rendesen (commitoltam is), parancssorban is TortoiseSVN-en keresztül egyaránt; de nem tudom megoldani, hogy kívűlről (IP cím alapján is elérhető legyen). Ezt hogyan csinálhatom meg? Mivel külön portja van, ezért ezt is forwardolni kellene az ADSL routeremben?
■ Lenne egy problémám. A Subversiont feltelepítettem, majd hozzáadtam a c:\inetpub\wwwroot\svn könyvtárt. Fut is rendesen (commitoltam is), parancssorban is TortoiseSVN-en keresztül egyaránt; de nem tudom megoldani, hogy kívűlről (IP cím alapján is elérhető legyen). Ezt hogyan csinálhatom meg? Mivel külön portja van, ezért ezt is forwardolni kellene az ADSL routeremben?
Delphi 2005 is now available - supports both C# and ObjectPascal
Megjelent a Delphi 2005
■ taga.licio.us : a way to integrate del.icio.us
del.icio.us linkek integrálása oldalunkba
■ PureJPEG - Filter Unnecessary JPEG Data
Felesleges infók eltávolítása a JPEG képekből
■



