Archívum - 139437
december 21
Teljesen kezdő szinten!
Hello emberek!Azért hoztam ezt a témát létre hogy itt kérdezhessek az oksoktól mert eddig a net túl oldalán ültem csak!Most szeretném megtanulni a "sötét" oldal rejtelmeit!Teljesen süttő agyú vagyok még ehhez tehát szívesen várom hogy: mondjuk egy win xp-re mit kell felrakni?honnan?hogyan?mit olvassak,nézzek meg ehhez és egyéb ilyen dolgokat!Tehát bombázzatok!Jah és az Xp csak egy felvetés amúgy ti hogy kezdtétek ezt az egész PHP dolgot?!
■ Telnet and REST Web Services?
A REST web szolgáltatások működése a HTTP szintjén
■ eAccelerator - a régi bájtkód gyorsítótár új köntösben
Sokan használták, és még többen hallottak a Turck MMCache bájtkód gyorsítótárazó kiterjesztésről, mely segítségével jelentősen növelhető PHP programjaink sebessége azáltal, hogy a Zend motor által futtatott belső kód köztes tárban tárolódik ahelyett, hogy minden végrehajtásnál előállítódna. Ezt azonban 2003 vége óta nem fejlesztik, hiszen a mögötte álló programozó a Zendhez igazolt. Most azonban új köntösben újabb kiadásnak lehetünk tanúi.
Chaining Object Calls in PHP 4
Objektum metódus hívások láncolása trükkösen PHP 4-ben
■ HUP Olvasók Választása Díj 2004 - eredményhirdetés
Több a webfejlesztéshez is kapcsolódó kategóriában hirdettek győztest
■ december 21
When Can We Hide From IE5/Win?
Eljött már az ideje, hogy elrejtsük a CSS-t az IE5/Win böngészők elől?
■



