ugrás a tartalomhoz

Archívum - 139437

december 21

Teljesen kezdő szinten!

Anonymous · 2004. Dec. 21. (K), 14.14
Hello emberek!Azért hoztam ezt a témát létre hogy itt kérdezhessek az oksoktól mert eddig a net túl oldalán ültem csak!Most szeretném megtanulni a "sötét" oldal rejtelmeit!Teljesen süttő agyú vagyok még ehhez tehát szívesen várom hogy: mondjuk egy win xp-re mit kell felrakni?honnan?hogyan?mit olvassak,nézzek meg ehhez és egyéb ilyen dolgokat!Tehát bombázzatok!Jah és az Xp csak egy felvetés amúgy ti hogy kezdtétek ezt az egész PHP dolgot?!
 

Lachy’s Log: HTML Tags

Jano · 2004. Dec. 21. (K), 13.12
Nem minden "tag" amit annak mondunk!
 

Drop shadows for images

Hojtsy Gábor · 2004. Dec. 21. (K), 11.35
Árnyékok képek mögé a népszerű böngészőkben
 

Telnet and REST Web Services?

Hojtsy Gábor · 2004. Dec. 21. (K), 10.22
A REST web szolgáltatások működése a HTTP szintjén
 

eAccelerator - a régi bájtkód gyorsítótár új köntösben

Hojtsy Gábor · 2004. Dec. 21. (K), 09.24
Sokan használták, és még többen hallottak a Turck MMCache bájtkód gyorsítótárazó kiterjesztésről, mely segítségével jelentősen növelhető PHP programjaink sebessége azáltal, hogy a Zend motor által futtatott belső kód köztes tárban tárolódik ahelyett, hogy minden végrehajtásnál előállítódna. Ezt azonban 2003 vége óta nem fejlesztik, hiszen a mögötte álló programozó a Zendhez igazolt. Most azonban új köntösben újabb kiadásnak lehetünk tanúi.

Chaining Object Calls in PHP 4

Hojtsy Gábor · 2004. Dec. 21. (K), 08.51
Objektum metódus hívások láncolása trükkösen PHP 4-ben
 

HUP Olvasók Választása Díj 2004 - eredményhirdetés

Bártházi András · 2004. Dec. 21. (K), 08.28
Több a webfejlesztéshez is kapcsolódó kategóriában hirdettek győztest
 

december 21

When Can We Hide From IE5/Win?

Hojtsy Gábor · 2004. Dec. 20. (H), 22.59
Eljött már az ideje, hogy elrejtsük a CSS-t az IE5/Win böngészők elől?
 

Forgotten Element Types

Hojtsy Gábor · 2004. Dec. 20. (H), 21.11
A ritkán használt HTML elemek praktikáiról
 

Contingency Design White Paper

Hojtsy Gábor · 2004. Dec. 20. (H), 18.21
A hibák okos kezeléséről